Shameless dizisi Türkiye uyarlaması hakkında yeni bilgiler!

Shameless dizisini Türkiye versiyonu hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor!

Showtime kanalının reyting rekorları kıran ve bütün dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Shameless, bilindiği gibi uyarlama olarak ülkemizde yayınlanacak. Utanmazlar olarak adlandırılacak dizi için çalışmalar aylar önce başlamıştı. Ancak bildiğiniz gibi dizide oldukça çok şiddet, küfür, erotizm, alkol ve uyuşturucu, bolca bel altı espiriler mevcut.

Microsoft yeni konsolundan kar etmeyecek!

Herkesin en çok merak ettiği şey bu sahnelerin ülkemizdeki uyarlamada nasıl ekranlara yansıyacağıydı. Bu sorular hala cevapsız ancak dizi ile alakalı farklı bilgiler ortaya çıktı. Çekimleri Temmuz ayında başlayacak dizi Eylül ayında FOX TV ekranlarında yayınlanacak. Bu açıklamanın ardından bir açıklama da yapımcı şirketten geldi. Yapılan açıklamada dizinin başrollerinden ikisinin belli olduğunu söylendi.

1497651984_buyuk-surpriz-hazal-kaya-ve-burak-deniz-2920719.jpeg

Yapılan açıklamaya göre Utanmazlar dizisinde kesinleşen oyuncular Hazal Kaya ve Burak Deniz oldu. Hazal Kaya'nın canlandıracağı karakter, Shameless dizisindeki Fiona karakteri olacak. Ancak bu şuanlık söylenti. Yani Hazal Kaya ve Burak Deniz'in şu anda hangi karakterleri canlandıracakları belli değil. 


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder

  • Misafir 19 Haziran 2017 23:24 Pazartesi

    En güzeli internet dizisi olarak yayınlamaktı böyle erken final olur.

    (0) (0)
  • Misafir 18 Haziran 2017 21:39 Pazar

    Shameless'ın izlenilmesini sağlayan o sahneleri bir Türk ailesine izletmeniz bir miktar imkansız

    (0) (0)
Yorumları Göster