Turkcell Salla Kazan ile milyonlar kazandı!

Turkcell'in Salla Kazan kampanyası ile hediyeler kazananların sayısı açıklandı.

Turkcell’in hem eğlendirmek hem de hediyeler vermek için müşterilerine özel hazırladığı Salla Kazan kampanyası gördüğü yoğun ilgi sonrası yeni armağanlarla devam ediyor. İnternet, dakika ve Turkcell servislerine özel hediyelerini kapsayan Salla Kazan’da artık fizy, BiP ve TV+ kullanımları için geçerli paketler de sunuluyor. Turkcell’in müşterilerine teşekkür olarak hazırladığı Salla Kazan’la bugüne dek 9,5 milyon Turkcell’liye 70 milyon hediye verildi.

Yoğun ilgi gören yeni nesil uygulamalarını da kampanyaya dahil eden Turkcell, servislerin kullanımı için özel tanımladığı GB’lar sayesinde müşterilerini kota konusunda rahatlatıyor. 60 dakikadan 10 bin dakikaya konuşma, 500 MB’tan 10 GB’ye kadar günlük kullanımdan haftalık kullanıma değişen 30’a yakın farklı hediye paketi Salla Kazan’da Turkcell müşterilerini bekliyor.

Salla Kazan’la ayrıca Cinemaximum’da 1 bilet alana 1 bilet bedava, bavul.com’da geçerli indirim ve turkcell.com.tr’de peşin cihaz alımlarında geçerli indirim hediyeleri de kazanmak mümkün.

1497738509_sallakazan-gorsel.jpg
Turkcell’in kalan kullanımları kontrol etme, fatura detaylarına bakıp ödeme yapma, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinin kolayca yapılabileceği Hesabım uygulaması Salla Kazan kampanyası etkisiyle 6,5 milyon kez daha indirildi.

Salla Kazan hakkından her hafta 1 kere, Katlanan İnternet hakkından ise ilk Salla Kazan katılımında yararlanılabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ya da Hazırkart ses hattı abonesi olmak yeterli.


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder

  • Misafir 20 Haziran 2017 03:34 Salı

    yemin ediyorum 10 gb çıktı bana.. sallamayın lan bi kere süper şeyler çıkıyor.. nankörler

    (0) (0)
  • Misafir 18 Haziran 2017 13:58 Pazar

    Tamamen hikaye.kesinlikle şans falan değil çıktığı günden beri sallıyorum 1 kez dahi 100 mb bile internet çıkmaması sizce tesadüfmü? Paketim 6 gblik paket.yani sana internet zaten geliyor biz sana sürekli 500 dk bazende sinema bileti yollayalım diyorlar.fiyasko

    (0) (0)
Yorumları Göster