LG G6'nın daha gelişmiş versiyonu G6+ resmen duyuruldu

LG, G6'nın ilk ortaya çıkmasından dört ay sonra, daha fazla dahili depolama, B & O Play kulaklıklar ve yeni renk seçenekleri ile bir LG G6+ modeli piyasaya sürdü.

LG G6'nın ilk tanıtılmasından dört ay sonra şirket, artık daha fazla dahili depolama, B & O Play kulaklıklar ve yeni renk seçenekleri ile bir G6+ modeli piyasaya sürdü. Plus modellerinde genelde ekran boyutunu arttıran bazı diğer telefon üreticilerinin aksine LG, G6+ ekranını 5.7 inç seviyesinde bıraktı.

LG G6+, 128GB dahili bellek ve normal G6'da bulunan 32-bit Quad Hi-Fi DAC'dan tam olarak yararlanmak için bir çift B&O Play kulaklık ile birlikte geliyor. LG, tam olarak hangi B&O Play kulaklık setini alacağınızı söylemedi.

1497866131_lg-g6-press.jpg

LG, G6 modelinde sunmadığı kablosuz şarj özelliğini, Plus modeline ekledi. 
LG G6+ ayrıca, Optik Astro Siyah, Optik Deniz Mavisi ve Optik Terra Altın gibi yeni renk seçenekleri ile birlikte gelecek. Optik görünüm G6+'ın arka yüzüne yansıtıcı bir görünüm veriyor ancak, renk ön tarafta yok. Bunun yerine ön çerçeveler tamamen siyah olacak.

LG, Face Print'i de içeren bazı yazılım geliştirmeleri duyurdu. Face Print, G6'nın kilidini açmak için yeni bir yüz tanıma teknolojisidir ancak, herhangi bir düğmeye basmanıza gerek kalmadan çalışıyor. Telefonu yüzünüze kaldırınca kamera otomatik olarak telefonun kilidini açmak istediğinizi algılayıp birkaç saniye içinde yapacak. Covered Lens, fotoğraf çekmeden önce parmaklarınızın kamera objektifini engellemesi durumunda sizi uyaracak.


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder

  • Misafir 20 Haziran 2017 02:59 Salı

    Üst versiyonları çıksın da seneye g6 yı 1500 tl ye alalım

    (0) (0)
  • Misafir 19 Haziran 2017 20:40 Pazartesi

    Tüm lg serilerinde görülen ghost screen ekran yapışmasıve panelde ışık sızmasına çok dikkat edilsin zira lg bu hataları kusur olarak kabul etmiyor özellikle şikayet var sitesini inceleyin lg mağdurlarını görün paranızı sokağa atmayın

    (0) (0)
Yorumları Göster