Gece Gölgenin Rahatına Bak telif kurbanı!

Son zamanların popüler şarkıısı telif hakları sebebiyle YouTube'dan kaldırıldı!

Son zamanlarda oldukça çok dinlenilen Çağatay Akman'ın şarkısı Gece Gölgenin Rahatına Bak için birçok söylenti ortaya çıkmıştı. Bu söylentilere göre Çağatay Akman şarkıyı başka yerden araklamış ve bazı değişikliklerle piyasaya sürmüş. Ancak bu söylentilere rağmen ünlü şarkıcı oldukça popüler olmuş ve konserler vermeye başlamıştı.

Google aramaya yeni özellik!

 

Fakat sanıyoruz söylentiler boşa değilmiş. Çünkü şarkı YouTube tarafından telif nedeniyle kaldırıldı. Söylenene göre ünlü grup ANNA RF tarafından yapılan telif başvurusu, YouTube'un uzun araştırmalarından sonra olumlu sonuçlandı ve bundan dolayı YouTube, Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısını telifden dolayı yayından kaldırdı.

1496336605_60.jpg

YouTube üzerinden şarkıyı dinlemek istediğinizde telif hakkı bildirgesi ile karşılaşıyorsunuz. Çağatay Akman'ın telif engeli yemesine neden olan şarkıyı aşağıda bulabilirsiniz.


YORUMLAR

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder

  • Misafir 04 Haziran 2017 16:11 Pazar

    Geç bile kalındı!

    (0) (0)
  • Misafir 03 Haziran 2017 14:10 Cumartesi

    20 yaşında bir gencin orjinal müzik yapmasını beklemek toplumun ne kadar hayalci olduğu gösterir. Müziği ordan burdan kırpıp arkadaşına düzeltirir. Kendine sözleri bir yerden bulmuştur.

    (0) (0)
Yorumları Göster